Podzimní tvoření v I. třídě

Krásným prosluněným podzimem jsme s prvňáčky v rámci tvůrčích hodin pracovní a výtvarné výchovy, vyráběli z přírodních materiálů ježečky, malovali stromy, navlékali myškám ocásky, z kaštanů modelovali zvířátka a také jsme zkrášlovali okolí školy kresbou na silnici. Více viz kompletní fotogalerie.

Mgr. Edita Wolfová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.