Projektové vyučování – Talent show 2022

V rámci projektového vyučování proběhla v hodině angličtiny ve 2. skupině talentová show, ve které žáci 6. ročníku představili své talenty. Někteří předvedli talent přímo v hodině a jiní ho sdíleli prostřednictvím videa. Měli jsme tak možnost zhlédnout sportovní talenty, například fotbalový a basketbalový trénink, motokros, kuželky, akrobacii na koloběžce, a talenty umělecké, hru na klavír a kreslení. V hodině pak někteří žáci předvedli tanec, zpěv či hru na flétnu.

Všechna vystoupení i videa musela projít hodnocením od velmi přísné poroty, která byla sestavena z žáků této skupiny a vyučující.

Vzhledem k velkému množství, různorodosti a kvalitě předvedených talentů jsme nebyli schopni vybrat jednoznačného vítěze, a proto byli odměnění všichni zúčastnění žáci.

Bc. Lenka Čermáková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..