Poznávací výlet do Mikulova

Dne 6.10. jel Školní parlament na seznamovací výlet do Mikulova. Sraz jsme měli v 7:15 na nádraží v Hrušovanech a do Mikulova jsme dojeli okolo 8:00. Jako první jsme vyšli na Svatý kopeček. Pro někoho to byla příjemná procházka, pro někoho dlouhý a náročný výšlap. Každopádně jsme si užili nádherný výhled, klid, odpočinuli jsme se a nasvačili.

Zahráli jsme si 2 hry, jejichž účelem bylo, abychom se lépe poznali. První spočívala v tom, že jsme museli hledat lidi, kteří mají např. modré oči, rádi čtou knížky apod. Museli jsme se tedy ostatních vyptávat, přitom jsme se navzájem poznávali. Ve druhé hře jsme hráli v týmech, museli jsme si rozdělit role a spolupracovat tak, abychom nakreslili různé obrázky co nejpodobněji s původní verzí.

Za odměnu jsme šli do cukrárny na zákusek, občerstvili jsme se a vyrazili zpět na nádraží. Výlet se nám moc líbil, poznali jsme se navzájem a všichni jsme se moc bavili. Určitě budeme moc dobrá parta.

Nela a Vanesa, 7. třída

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..