Den svatého Valentýna

Den svatého Valentýna jsme oslavili také u nás ve škole (viz foto). Po celý tento týden, tedy od 14. – 18. 2. 2022, máte možnost zanechat vzkaz – valentýnku do připravené ozdobené krabice. Ta se nachází v přízemí u hlavního vchodu. Těšíme se na všechna krásná přání, která budeme rozdávat v pátek 18. 2. 2022.

S láskou váš parlament! 💝

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.