Vzpomínka na Sametovou revoluci

Sametová revoluce představuje významný milník v našich moderních dějinách. Není tak možné opomenout na 17. listopad, který započal období politických změn v Československu. Při této příležitosti náš školní Parlament vyzval žáky i učitele k vytvoření nástěnky, na kterou jsme připínali vzkazy, vzpomínky i transparenty, které nám tento den připomínají. Nedílnou součástí tohoto projektu je samozřejmě osobnost Václava Havla – symbolicky jsme tak vytvořili i „jeho koutek“. Aby byla atmosféra dokonalá, oblékli jsme se do retro oblečení, pustili si dokument připomínající události tohoto dne a samozřejmě zacinkali klíči. Zde najdete kompletní fotogalerii.

Za školní parlament Bc. Jarmila Kulová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..