Individuální konzultace třídních učitelů s rodiči (žák – učitel – rodič)

Oznamujeme všem zákonným zástupcům, že od 1. listopadu do 5. listopadu 2021 budou na naší škole probíhat individuální konzultace s rodiči. Předpokládá se účast jak zákonných zástupců (rodičů), třídních učitelů, tak také žáků samotných.

Pro tyto konzultace bude využit online rezervační systém na webovém portálu RESERVATIC.COM. Žádáme tedy zákonné zástupce žáků, aby si zde co nejdříve rezervovali vhodný termín prostřednictvím odkazu: https://reservatic.com/cs/public_services/zakladni-skola-a-materska-skola-sanov-okres-znojmo-prispevkova-organizace-nase-skola

Podrobné informace k přihlašování naleznete zde a také ve zprávách na Škole Online.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..