Zahájení školního roku 2021/2022

Školní rok 2021/2022 bude slavnostně zahájen ve středu 1. září 2021 v 8 hodin před budovou školy. S sebou si žáci tento den vezmou jen přezůvky a ochranu dýchacích cest (respirátor, rouška). Školní družina (včetně ranní družiny) a jídelna zahájí svoji činnost ve čtvrtek 2. září.

Informace o screeningovém testování v září 2021

Ve školách proběhne na počátku školního roku preventivní screeningové testování žáků s frekvencí 3x po sobě, a to:

  • první testování – žáci 2. až 9. ročníku dne 01.09.2021, žáci 1. ročníku dne 02.09.2021;
  • druhé testování – všichni žáci dne 06.09.2021;
  • třetí testování – všichni žáci dne 09.09.2021.

Na základě výsledků získaných z testování bude rozhodnuto o dalším postupu.

Testování nepodstupují děti a žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě.

Každá osoba (žáci, zaměstnanci, zákonní zástupci apod.) je povinna si při vstupu do budovy školy a ve společných prostorech zakrýt dýchací cesty, a to takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření MZd (respirátory, roušky).

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..