Školní výlet VI. třídy

Po náročném školním roce plném změn nám konečně bylo umožněno zorganizovat školní výlet. Vyrážíme autobusem do Brna a zamíříme rovnou do 5D kina. Pro všechny se jedná o nevšední zážitek a jsme plni dojmů. Poté se vydáváme procházkou přes centrum města, zastavujeme se u významných staveb a dozvídáme se něco o historii těchto památek a míst. Pozor – koleje! Zelená – přidávám do kroku. Zdolávám kopec a hurá, jsme na místě – hradě Špilberk. Dominanta města Brna. Dýchá na nás historie. Užíváme si ji. Občerstvíme se, doplníme energii a přesouváme se do stinného místa – do nákupního centra, kde se naobědváme, zakoupíme dárkové předměty (někdo se rozhodl pro šperky, jiný pro knihy, vezeme s sebou ale i zvířátka) a chystáme se k návratu. Děkujeme za společné zážitky, za krásný den.

Bc. Jarmila Kulová, třídní učitelka

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..