Školní výlet V. třídy

Přestávají platit různá omezení nařízené vládou a my se rozhodneme uskutečnit již tak dlouho plánovaný školní výlet. Kontrolujme batůžky, přepočítáváme peníze a vyrážíme pěšky ze školy rovnou na nádraží. Koupíme si ve vlaku jízdenky a jedeme do Znojma. Následuje krátká procházka městem a pak přímo na Laser Game Znojmo. Rozdělíme se do předem připravených skupin a týmů, vybereme si tu správnou hudbu, promyslíme strategii, troška poučení a pravidel ke hře a bojovka začíná. Někteří z nás statečně bojují a útočí, jiní přežívají. Krátká přestávka, výměna týmů a začíná nový boj. Přezdívka Zabiják nám jasně naznačuje, jak to asi dopadne. Nenecháme se zastrašit a vrháme se znovu s nadšením do hry. Zjišťujeme, že protivník vzal prohru vážně a nic nám nedaruje. Máme štěstí, že zásahy nebolí ani nejsou vidět. Vyčerpaní i jásající se vracíme k ostatním do haly. Popíjíme limonády a rychle načerpáváme novou energii. Pár z nás ještě nadchnou další hry v hale, ale většinou už jen klidně posedáváme a sledujeme dění kolem sebe. Společná fotka na památku a vydáváme se na cestu zpět. Příjemné počasí se začíná kazit. Naštěstí již sedíme ve vlaku. Každý z nás je plný atmosféry ze hry. Dojeli jsme do cílové stanice, naše nadšení na chvíli pokazí velký vítr a silná průtrž mračen. Přesto se u školy loučíme s úsměvem na tváři. Máme na co vzpomínat! Zde kompletní fotogalerie z výletu.

Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..