Táhneme za jeden provaz, aneb čtvrťáci v tom jedou s vámi

Také naše třída se zapojila do pomoci a podpory našich zdravotníků ze znojemské nemocnice. Připravili jsme si výrobky – krabice, obrázky, tašky, plakátky s dobrotami a nápoji pro naše sestřičky a lékaře, aby věděli, že na ně myslíme.

V neděli 4. 11. 2020 jsme Bc. Markétě Nekvasilové předali naše dárky a popřáli všemu personálu hodně sil. Paní Markétka byla dojatá a také nám pověděla o tom, jak je v této době jejich práce těžká. Připomněla nám pravidlo 4 R…ruce, rozum, rouška(respirátor), rozestupy. Samozřejmě jsme stáli venku ve dvoumetrových rozestupech, měli jsme roušky na obličeji a naše setkání bylo velmi krátké.

Jsme rádi, že jsme mohli tenkým vláknem i my přispět do velkého provazu….táhneme za jeden provaz. Přejeme všem zdravotníkům hodně sil a už se těšíme do školy, snad to bude brzy! 🙂

Mgr. Edita Wolfová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..