Nový informační systém školy ŠkolaOnline

Od letošního školního roku přechází naše škola na nový online webový informační systém. Jde o IS ŠkolaOnline, který je založený na jednom z nejrozšířenějších IS Bakaláři. Naši žáci získají přístup do systému přímo ve škole, zákonným zástupcům dorazí přihlašovací údaje a podrobný postup k přihlášení do jejich emailových schránek, které mají již uvedeny v systému z dřívější doby.

ŠkolaOnline umožňuje jednoduchý, bezpečný a rychlý přístup k informacím o docházce, prospěchu a dalších aktivitách ve škole.

Postup registrace do aplikace ŠkolaOnline

Registraci provedete pomocí přehledného průvodce, mezi jednotlivými kroky se posunete pomocí tlačítek v dolní části stránky. Pro samotnou registraci budete potřebovat:

  • registrační PIN, který je vydáván školou (přijde do emailové schránky)
  • jméno a příjmení, pro které byl PIN vydán

Upozorňujeme zákonné zástupce, že pokyny k registraci včetně registračního PINu budou zaslány do emailových schránek v průběhu tohoto týdne (7. – 11. 9.). V případě, že email nepřijde, zkontrolujte prosím také SPAM a nevyžádanou poštu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..