Projektový den – prodej muffinů

A je to tu – nastal náš dlouho očekávaný den – prodej školních muffinů, které nemají chybu! Namalovali jsme plakáty, připravili prodejní místo, děvčata si oblékla zástěrky, připravili jsme pokladničky, naaranžovali zboží, přidali cedulky s cenou a security mohla očekávané zákazníky, prvního stupně zdejší školy, pouštět dovnitř. Každý z nás měl předem určenou svoji roli. Z počátku jsme byli nervózní, ale zákazníci byli milí a z nás postupně opadl ostych a projevil se i skrytý podnikatelský duch. Prodávali jsme, počítali, doplňovali zboží, usmívali se, zkrátka jsme měli spoustu práce.  Všichni naši školní svačinku s chutí ochutnávali a chválili. A nakonec se dostalo i na žáky druhého stupně. Muffiny jsme prodali, vše po sobě uklidili a zaslouženě si oddychli. Ale jak už to bývá, stále byl před námi ještě jeden moc důležitý úkol. Pokud Vás zajímá, o co jde, počkejte si na další příspěvek :-).

Mgr. Jitka Pražáková

Další fotky z projektového dne zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..