Krajské kolo OVOV v Brně

V pondělí 27. 5. 2019 se na atletickém stadionu VUT v Brně konalo krajské kolo atletické soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Tato soutěž se od ostatních odlišuje především v tom, že žáci nesoutěží pouze v jedné atletické disciplíně, ale porovnávají své síly hned v deseti různých disciplínách od sprintu, skoku do dálky a hodu medicinbalem až po skákání přes švihadlo, trojskok či lehy-sedy. Při soutěži se tedy skutečně ověřuje všestrannost žáka a nestačí být tedy „dobrý“ jen v některé disciplíně. I přesto se několik žáků naší školy probojovalo až do krajského kola, kde poměřili své síly s více než šestnácti dalšími školami, které utvořily dohromady téměř 200 družstev. Na vynikajícím prvním místě ve své kategorii se umístila Karolína Šišláková. I další reprezentantky školy předvedly skvělé výkony – Vanessa Ondrůšková se umístila na 6. místě, Linda Lösslová na 7. místě a Eliška Bártíková na 6. místě.

Několik dalších fotografií si prohlédněte zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..