Vánoční Drážďany

Na konci letošního roku (v pátek 14. 12.) pořádá naše škola opět poznávací výlet, tentokrát do německých Drážďan. Čeká nás procházka saskou metropolí od Brühlské terasy s krásným výhledem na Labe, prohlídka zámku Residenzschloss se známou 101 metrů dlouhou freskou zobrazující průvod saských kurfiřtů a králů, návštěva Frauenkirche a katedrály Hofkirche a pak dále cesta na náměstí Theaterplatz se Samperovou operou ke galerii Zwinger. V plánu je také návštěva Muzea hygieny a na závěr pochopitelně prohlídka úžasných vánočních trhů Striezelmarkt, jejichž historie sahá až do roku 1434 a jejichž centrem je náměstí Altmarkt.

Cena zájezdu je 890 Kč a zahrnuje dopravu zahraničním autobusem, kompletní cestovní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost za škodu, úraz, zavazadla), průvodce po celou dobu pobytu a informační materiály. Podle posledních informací z cestovní kanceláře by měly být vstupy do Zwingeru, Residenčního zámku a dokonce i do Muzea hygieny pro naše žáky zdarma! Odjezd je plánován na velmi brzkou ranní dobu, příjezd ve večerních hodinách opět ke škole.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..