Služby portálu Proškoly.cz pro naše žáky i rodiče

V letošním školním roce mohou naši žáci, ale i jejich zákonní zástupci, využít služeb webového portálu Proškoly.cz. Portál nabízí ucelenou řadu výukových testů, sociometrických dotazníků, pracovních listů, kvízů a formulářů. Veškeré materiály jsou dostupné z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu připojeného k internetu. Obsah materiálů je stále aktualizován a rozšiřován o nové oblasti.

K přihlášení do portálu použijte údaje (login a heslo), které obdrželi žáci od svých třídních učitelů. V případě problémů s přihlášením (např. při ztrátě přihlašovacích údajů) mě kontaktujte na emailu: jowolf.sanov@iskola.cz

Více informací ke službám portálu naleznete zde: https://www.proskoly.cz/o-produktu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..