Individuální konzultace s rodiči

Oznamujeme všem zákonným zástupcům žáků, že od 22. října do 24. října 2018 proběhnou na naší škole tzv. individuální konzultace. Předpokládá se účast zákonných zástupců (rodičů), třídních učitelů a rovněž žáků samotných.

Protože se pro tyto individuální konzultace škola rozhodla využít online rezervační systém na webovém portálu RESERVATIC.COM, žádáme všechny zákonné zástupce našich žáků, aby si co nejdříve (nejpozději však do pátku 19. 10.) rezervovali vhodný termín prostřednictvím následujícího webového odkazu: https://reservatic.com/cs/public_services/zakladni-skola-a-materska-skola-sanov-okres-znojmo-prispevkova-organizace-nase-skola

Podrobný postup s přihlášením naleznete zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..