Mezigenerační setkání žáků 4. a 5. ročníku se seniory

V pondělí 8. října od 10 hodin proběhlo v Domově seniorů v Šanově mezigenerační setkání zdejších klientů se žáky našeho 4. a 5. ročníku.

Příspěvky žáků: Vanessa Ondrůšková 4. tř.
Dne 8. 10. jsme se plánovaně vydali se školou do domova důchodců. V domově jsme měli za úkol ukázat starším lidem sociální sítě. Babičky brečely. Stýskalo se jim po tom mládí, kdy běhaly po venku, hrály si s panenkami a dováděly.

Sofie Stratilová 4. tř.
Moc se mi líbilo, jak jsem viděla ty babičky a dědečkové vyprávěli o tom, co dělali, když byli malí. Jako třeba jedna babička, když byla malá, hrála kuličky a já mám tu hru ráda. A dokonce jedna babička pocházela ze Šanova.

Fotografie ze setkání najdete zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..