Čokoládová tretra

Ve čtvrtek 26. dubna se vybraní žáci prvního stupně naší školy zúčastnili okresního kola běžeckého závodu Čokoládová tretra. Vybráno bylo 8 nejrychlejších závodníků a závodnic v daných kategoriích dle věku – tedy běh 100 m, 200 m a 300 m. Na trati dlouhé 100 m se Radek Čermák z první třídy umístil celkově druhý a zajistil si tak postup do krajského finále v Brně. Na stejné trati v kategorii dívek se Kamila Sabová z první třídy umístila celkově osmá a také si zajistila postup. Na dvousetmetrové trati nás reprezentovala Mariana Melušová z první třídy, Natálie Šišláková z druhé třídy a v chlapcích Maxim Nekvasil. Postup do finále si ovšem zajistila jen Natálie, která se umístila na celkovém šestém místě. Na třísetmetrové délce trati za naši školu bojovali třeťáci Samuel Weiser, Luboš Skybík a za dívky Karolína Šišlákové, žádnému z této trojice se ale nepodařilo vybojovat postup. Všichni závodníci ovšem zaslouží gratulace a pochvalu, protože si zlepšili své osobní rekordy a obstáli ve velké konkurenci.

Krajské finále se uskuteční 7. 6. 2018 v Brně, přítomnost rodičů třech postupujících vítána.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..