4. a 5. třída v hrušovanské knihovně

2. března žáci 4. a 5. třídy navštívili knihovnu v Hrušovanech nad Jevišovkou. Paní knihovnice jim v přední části knihovny představila výstavu výtvarnice Eriky Řezníčkové a žáci si hned na úvod mohli prohlédnout krásné obrazy. Seznámila je s provozem a rozmístěním knihovny včetně způsobu řazení knih. Žáci již z předchozí zkušenosti s šanovskou knihovnou měli základní přehled a hbitě odpovídali paní knihovnici na otázky, která pro ně měla připravené také různé aktivity. Žákům byla představena charitativní akce „Čtení pomáhá“, do které se chceme v průběhu března zapojit. Po návratu z knihovny si žáci vyrobili vlastní záložky do knihy a moc se jim povedly.
Mgr. Jana Dojčarová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..