Dubnové a květnové dny v naší družině

Dubnové a květnové dny jsme si ve školní družině užili – tvořili jsme, hráli si a trávili čas venku, kdykoli nám to počasí dovolilo.

Vašutová a Varaďová, vychovatelky ŠD

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.