Únor ve školní družině

V únoru jsme vyráběli lojové koule pro ptáčky, které jsme společně zavěšovali na stromy v lesoparku. Kromě toho žáci vyráběli náramky, přívěšky a různé výrobky z plastových lžiček.

Vychovatelky ŠD Vašutová a Varaďová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.