PÁLENÍ PANÍ ZIMY

Zimo, zimo,

táhni pryč!

Nebo na tě vezmu bič!

Již tradičně jsme s dětmi první jarní den vyhnali paní Zimu z naší zahrady. Teď už se těšíme na teplé a slunečné jarní dny.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.