Návštěva Planetária v Brně

Na konci října děti čtvrtého a pátého ročníku navštívily Planetárium v Brně. V sále digitária žáci shlédli 2D představení s názvy Cesta sluneční soustavou 2D a Buňka! Buňka! Buňka!. Zábavnou formou si děti přiblížily zajímavosti jednotlivých planet sluneční soustavy a souhvězdí noční oblohy. Druhý program dětem prostřednictvím příběhu dvou dětí nastínil problematiku buňky lidského těla. Nechyběly ani nákupy suvenýrů, na které se všichni vždy velmi těší.

M. Dúcká, J. Pražáková

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.