Divadélko z Hradce Králové

Po roce je tu opět Divadélko z Hradce Králové! (24. 4. 2024) Vybrali jsme si pro mladší žáky Bajky pana Ezopa aneb dávná moudra věčně platná a pro ty starší Divadelní učebnici aneb české divadlo 20. století.

A jaké byly ohlasy? Divadlo se líbilo nejen dětem, ale i dospělým.

Myslím, že to bylo jejich nejlepší představení. Moc se mi líbil výkon herců, jejich schopnost pobavit publikum. Při představení se snad všichni smáli a atmosféra byla naprosto skvělá. Zcela mě dostaly herecké schopnosti pana Víta Troníčka, jeho dokonalá improvizace a hudební projev. Divadlo se mi moc líbilo a těším se, že ho ještě někdy uvidím.

Sofie Stratilová, 9. třída

                                                                                                                                              

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..