BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Měsíc březen je už tradičně spojen s knihami. Na naší škole jsme se v tomto měsíci zaměřili na ty pro nás nejoblíbenější. Žáci 1. ročníku si ze společné četby vybrali knihu, která se jim líbila nejvíce – Pohádky od K. J. Erbena a B. Němcové. Žáci 2. – 5. ročníku si navzájem představovali svoji nejoblíbenější knihu a soutěžili o nejzdařilejší ilustraci. V 6. – 8. ročníku jsme  se prostřednictvím prezentací a přednesu úryvků z knih seznámili s celou řadou u našich spolužáků oblíbených autorů a knih. Vyhodnotili jsme pak ty knihy, které na sebe  strhly největší pozornost. Věříme, že nalákají  k přečtení další čtenáře. Souběžně probíhala k oblíbeným knihám i na II. stupni  soutěž o nejzajímavější ilustraci. Bude vyhodnocena průběžně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..