Adaptační pobyt 6. ročníku

Ve středu 4. října se celá 6. třída rozjela vstříc novým zážitkům do lanového centra Březová. Děti byly velmi natěšené. Měli jsme ohromnou radost, že se rozhodli jet skutečně všichni, jinak by adaptační pobyt ztrácel na významu. Děti se zde měly příležitost hlouběji poznat mimo prostředí školy a začít vytvářet dobře fungující a navzájem se podporující kolektiv. Prošly si zde řadou aktivit, které vyžadovaly velmi dobrou spolupráci, komunikaci při řešení společných úkolů a vzájemnou důvěru. A nejen to, rozvíjely zde i svou pohybovou inteligenci, motoriku, obratnost a celkovou fyzickou zdatnost Zážitek z volného pádu z 15-ti metrové věže zůstane v myslích mnoha z nich ještě dlouhé týdny či měsíce, stejně tak jako zdolání vysokolanových drah v různých výškách a se stupňující obtížností. Všichni byli úžasní a bylo zřejmé, že i našemu instruktorovi se s nimi výborně pracovalo.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..