Pečení, zdobení a prodej perníčků

Vzhledem k tomu, že máme ve Školním parlamentu velmi ambiciózní lidi, rozhodli jsme se, že dalším cílem, kterého chceme dosáhnout, je vydělat si nějaké peníze, abychom mohli pořádat akce. Blížily se Vánoce a nás napadlo, že upečeme perníky a zkusíme je prodat žákům a učitelům naší školy. Chtěli jsme, aby naše perníky vypadaly a chutnaly dobře, proto jsme si pozvali na pomoc paní Pechalovou z Hrušovan.

S přípravou těsta nám pomohly paní učitelky, na nás bylo vyválet těsto a vykrájet. Upéct perníky nám pomohly paní kuchařky v naší jídelně. Poté, co byly perníky upečeny, jsme je nazdobili pod vedením paní Pechalové, která nám ukázala, jak ušlehat sníh, pomohla nám s různými technikami zdobení.

Nakonec jsme všechny perníky prodali a splnili jsme náš cíl.

Kolektiv autorů za Školní parlament

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..