Přihlášení do školní družiny ve školním roce 2022/2023

Do školní družiny lze přihlásit žáka, který bude ve školním roce 2022/2023 navštěvovat 1., 2. nebo 3. ročník naší základní školy.  Termín pro odevzdání přihlášek do školní družiny je stanoven na 30.06.2022. Přihlásit žáka je nutné provést prostřednictvím formuláře Přihláška do školní družiny, která je k dispozici kliknutím na tento odkaz, kde jsou uvedená i kritéria pro přijetí žáka do školní družiny. V případě, že nemáte možnost si přihlášku vytisknout, bude Vám vydána ve školní družině paní vychovatelskou Helenou Varaďovou.

Vyplněné přihlášky odesílejte mailem na adresu vaclhe@zssanov.cz nebo předejte osobně paní vychovatelce ve školní družině, a to do 30.06.2022.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..