Závěrečná konference projektu DigiMe

Ve čtvrtek 26.05.2022 jsme se zúčastnili závěrečné prezentace projektu DigiMe, do kterého byla naše škola zapojená v průběhu celého školního roku. V rámci projektu byla zakoupena meteorologická stanice, která je umístěna v prostoru školní zahrady, a taky sady programovatelných počítačů Micro:bit s externími senzory, které byly využity v průběhu plánování nové školní zahrady. Celoroční projekt prezentovali na závěrečné konferenci žáci 7. ročníku Lukáš Lučan a Jakub Juříček. O jejich výborných prezentačních schopnostech se můžete přesvědčit zhlédnutím videa z konference. Za svůj velmi dobrý projev si jistě zaslouží obdiv, jejich výkon může být ostatním žákům inspirací při prezentování svých prací či obdobných projektů. Za jejich odvahu a kvalitní reprezentaci naší školy jim patří dík.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..