Zjišťovací testování žáků 22. a 29.11.

Testování proběhne ve dvou termínech – 22. a 29. 11. 2021.

Testování bude probíhat na stejném principu jako testování, které proběhlo v září s tím rozdílem, že se testuje pouze v pondělí (nebo první den příchodu do školy, pokud není žák v pondělí přítomen), nebude tedy docházet automaticky k odchodu celé třídy do karantény v případě pozitivního testu, ale tuto situaci bude řešit místně příslušná KHS.

Testovat se nemusí žáci OTN (tzn. očkovaní, s platným PCR testem nebo ti, kteří prodělali nemoc v návaznosti na platná nařízení). Žáci, kteří odmítají testování, mají dle nařízení povinnost nosit po celou dobu pobytu ve škole příslušnou ochranu úst a nosu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..