Velikonoční tvoření

I ve 3. ročníku máme velmi šikovné žáky, kteří se chopili výzvy – vytvořit zajímavou velikonoční dekoraci. Musím děti velmi pochválit, protože přišly s celou řadou nevšedních nápadů. Malovalo se na kamínky, vyráběl se ponožkový zajíček plněný rýží, vajíčka se zdobila fazolemi, ovesnými vločkami či „kočičkami“ nebo ubrouskovou technikou, vytvářela se velmi vkusná velikonoční zátiší, z papírových ruliček na pedig vznikl zajda s pořádnými vousky, pentlily se větvičky okrasné vrby, selo se osení či bylinky do skořápkových mističek a květináčů, pekly se velikonoční perníčky, z papíru se vystřihovali zajíčci, velikonoční maska a papírové kytičky, skořápky se plnily čajovými svíčkami, z krepového papíru se zrodila rodinka slepičky se svými kuřátky.

Zde můžete nahlédnou do galerie a inspirovat se.

Mgr. Jana Ingerlová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..