Mikuláš v MŠ

Přišel k nám čert s Mikulášem,
přišel nikýn neohlášen.
Zazvonil a povídal,
že by se rád podíval.

Nebyl nikdy v naší školce,
kde se líbí každé holce,
i každému klukovi,
Vítkovi i Kubovi.

Za tu pěknou podívanou,
dal punčochu nadívanou.
Nadívanou, já to vím,
tím nejsladším cukrovím.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.