Jmenování členů žákovského parlamentu

Ve středu dne 07.10.2020 byli ředitelkou školy jmenovaní představitelé jednotlivých tříd, kteří budou zastupovat své spolužáky v žákovském parlamentu. Žáci každé třídy si zvolili dva zástupce, kteří obdrželi jmenovací dekret, a při jmenování přednesli své plány a záměry, které mají v úmyslu ve své nové funkci prosazovat.

Zvolení zástupci žáků 1. stupně
Zvolení zástupci žáků 2. stupně

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.