2. ročník: Zvládli jsme to!

Tento školní rok byl opravdu zvláštní. Zažili jsme novou situaci, v kterou nikdo ani ve snu nedoufal, že by mohla nastat. Přes počáteční šok a strach jsme se ale přenesli do klidného domácího vyučování a musím říct, že všichni moji žáci společně s rodiči se dálkové výuky zhostili na výbornou! Kromě samotné práce v sešitech a učebnicích měly děti možnost vypracovávat řadu projektových úkolů, mohly více zapojit svůj důvtip a fantazii (v domácnostech se tedy pekl chléb, v přírodě se sbíraly odpadky, dešťovou vodou se zalévala zahrádka, sepisoval se recept na domácí výrobu tvarohu). Pilní čtenáři mi posílali na ukázku čtenářské listy, obdržela jsem řadu fotek malých kuchtíků při domácím vaření, spoustu fotografií dárečků pro rodiče atd. ZDE můžete nahlédnout do našeho domácího tvoření.
Přeji Vám všem báječné prázdniny!
Jana Ingerlová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..