Vzdělávací skupiny žáků 2. stupně

Od 08.06.2020 je umožněn přístup do školy žákům 2. stupně. Žáci se k dobrovolné účasti ve školních skupinách své třídy přihlásí prostřednictvím emailu zaslaného třídnímu učiteli nejpozději do čtvrtku 04.06.2020.

Rozvržení školních skupin:
pondělí 8:00 – 10:00 – školní skupina žáků 7. ročníku;
úterý 8:00 – 10:00 – první školní skupina žáků 6. ročníku;
úterý 10:00 – 12:00 – druhá školní skupina žáků 6. ročníku (v případě potřeby);
středa 8:00 – 10:00 – školní skupina žáků 8. ročníku;
čtvrtek 8:00 – 10:00 – školní skupina žáků 9. ročníku.

Žákům 2. stupně nebude umožněno stravovat se ve školní jídelně.

Do každé školní skupiny může být zařazeno maximálně 15 žáků (pro žáky 6. ročníku budou v případě potřeby otevřené dvě školní skupiny), proto o zařazení do skupiny rozhoduje datum a čas odeslání emailu třídnímu učiteli.

I nadále se žáci vzdělávají distančním způsobem (prostřednictvím internetu), a to do 19.06.2020.

Příchod do školy:
Žáci přicházejí do školy v 8:00 a dodržují rozestupy. Žáky vpouští do školy pověřená osoba, která zároveň zabraňuje shlukování. Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám.

První den 08.06.2020 žáci předají vyučujícímu Čestné prohlášení o neexistenci virového infekčního onemocnění (ke stažení zde). BEZ TOHOTO ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ NEBUDE ŽÁKŮM UMOŽNĚN VSTUP DO ŠKOLY.

Každý žák bude mít s sebou:
1 roušku a sáček na uložení roušky – při sejmutí si každý žák ukládá roušku do sáčku;
přezůvky;
psací potřeby;
poznámkový blok.

Při organizaci vzdělávacích skupin se řídíme dokumentem MŠMT Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020.

Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla; jejich opakované nedodržování, po prokazatelném upozornění zákonného zástupce žáka, je důvodem k nevpuštění žáka do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny či přípravy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..