Krajské finále Čokoládové tretry v Brně

Ve čtvrtek 7. 6. naši žáci Kamila Sabová, Radek Čermák (1. třída) a Natálie Šišláková (2. třída) odjeli bojovat o postup na Zlatou tretru do Ostravy. Postupové krajské finále Čokoládové tretry se konalo v Brně, na slavný míting mohli postoupit vítězové kategorií a s divokou kartou z druhého místa pouze nejlepší z druhých míst ze všech čtyř krajských závodů (Zlín, Ostrava, Olomouc, Brno).

Všichni naši reprezentanti i přes úmorné vedro zaběhli skvělé časy, podali maximální výkon, na který se dva měsíce připravovali. Nejúspěšnější z nich byl Radek Čermák, kterému se podařilo zopakovat úspěch ze znojemského kola, a doběhl opět celkově druhý. Přestože měl dle pořadatelů nadějný čas, o 17 setin jej předběhl chlapec ze Zlína a vzal mu tím naději na postup. Děvčatům se sice tolik nedařilo, ale i ony se ctí naši školu důstojně reprezentovaly a budeme doufat, že na tento úspěch naváží i za rok.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..