Proč neplýtvat potravinami a jak správně třídit odpad?

V pátek 4. 5. 2018 proběhl program, který jsme přichystali my, žáci 7. ročníku, pro své spolužáky ze tříd 1. stupně. Připravili jsme si dvě prezentace, které spolu úzce souvisely – Plýtvání jídlem a Třídění odpadů. První prezentace nám přiblížila celosvětový problém, který můžeme ovlivnit např. tím, že budeme nakupovat pouze to, co skutečně spotřebujeme. Druhá prezentace ukázala žákům správné zacházení s použitými plasty, papírem apod. Nálada nás, kteří program předváděli, byla positivní. A řekla bych, že i naše nálada ovlivnila to, jak pozorně náš žáci poslouchali. Měli i několik dotazů, na které jsme odpovídali. Myslím si, že jsme ve skupinách hezky spolupracovali a vzájemně si pomáhali.

Nikola Kožnarová, 7. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..