Den Země s I. – III. třídou

 

I naše škola si připomněla tento celosvětově významný den, který jsme uctili celodenním projektovým vyučováním se zaměřením na environmentální výchovu. Během prvních dvou vyučovacích hodin děti hrály hry a plnili pracovní listy s přírodovědnou tématikou, také jsme společně zhlédli krátký dokument o putování kapky vody světem. Protože nám přálo počasí, vydali jsme se v následujících hodinách na cestu za pokladem, kterou nám připravila skupinka žáků 3. ročníku s paní učitelkou Gajdošovou. Šipky nás vedly správným směrem k úkolům, jež jsme museli plnit, abychom mohli pokračovat dál k cíli. Děti byly šikovné, ani jedna otázka nezůstala nezodpovězena. Poklad byl náš!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..