Výlet do Permonia v Oslavanech

V pondělí 28. května jsme s žáky 1. – 3. ročníku v rámci školního výletu navštívili zábavní park Permonium v Oslavanech.
Ocitli jsme se v areálu s nevšední scenérií, kulisami a rekvizitami z hornického prostředí s industriální kulturní památkou těžní věží Kukla. Zažili jsme spoustu adrenalinu při překonávání překážek v cestě za osvobozením Ztraceného permoníka.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.