Provoz školy od 27.12. do 10.01.

Vláda na svém jednání 23. prosince 2020 rozhodla o zpřísnění opatření souvisejících s přechodem na stupeň 5 systému hodnocení PES. S tím souvisí také fungování škol a školských zařízení, které rovněž přechází do stupně 5.

Od 04.01.2021 bude probíhat prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku. Ostatní ročníky se budou vzdělávat distanční formou dle aktualizovaného rozvrhu ve školním systému Škola Online.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.