Výlet mateřské školy do ZOO Hodonín

Jednou za rok výlet máme,

vždy se někam podíváme.

Když se potom vracíme,

společně si zpíváme:

 

„Sláva nazdar výletu,

nezmokli jsme, už jsme tu.“

 

Ve středu 13. 6. 2018 v 7.30 jedeme na výlet do ZOO Hodonín.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.