Dne 17. 6. 2026 se žáci 6. třídy zúčastnili vodáckého kurzu. Naše dobrodružství začalo cestou vlakem do Znojma, odkud jsme se vydali na řeku. Na lodích jsme sjížděli úsek ze Znojma do Tasovic, kde jsme si užili spoustu zábavy, spolupráce i krásné přírody.
Po doplutí do Tasovic jsme odevzdali loďky i veškeré potřebné vybavení. Tím však náš den ještě neskončil – čekala nás pěší cesta do Hodonic na nádraží, odkud jsme se vlakem vrátili zpět.
Celý kurz se vydařil, počasí nám přálo a všichni jsme si odnesli nejen hezké zážitky, ale i nové zkušenosti.








