Návštěva Olympijského parku v Brně

V pátek 23. 2. 2018 navštívili naši žáci Olympijský park v Brně. Měli zde možnost vyzkoušet si jednotlivé zimní sporty, které byly letos zařazeny na olympiádu, jako například curling, snowboarding, běžky, biatlon, skoky na lyžích a další. Mimo to v areálu probíhaly různé promoakce, v rámci nichž si někteří vyzkoušeli jízdu na trojkoloběžkách, minikolech a dětských velocipedech. Ve venkovním stanu si zaskákali na trampolíně a seznámili se s vymoženostmi jako virtuální brýle. V nabídce dále byly šachy, kulečník, společenské hry a spousta dalších aktivit. Zároveň sledovali na plátnech přímý přenos semifinálového utkání v hokeji a poté biatlonu. Většina z dětí ovšem celou dobu strávila na bruslích, ať už na ledové ploše uvnitř, či ovále venku.

Mgr. Martina Blažková

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.