Za dobrodružnou literaturou

Ve čtvrtek 19. 10. 2023 jsme opět navštívili knihovnu ve Znojmě, tentokrát s cílem dozvědět se něco nového o dobrodružné literatuře, prohlédnout si dostupné knihy a vyzkoušet si půjčování e-knih. Paní knihovnice nám vyprávěla spoustu zajímavostí a upozornila nás na oblíbené autory. Některé jejich knihy jsme si hned prolistovali. Potom jsme si mohli vybrat knížku a číst si a paní knihovnice nám pomáhala s půjčováním e-knih. V knihovně se nám líbilo. Na zpáteční cestě ve vlaku si dokonce někteří z nás četli. A to už je co říct!

                                                                                                                                                  žáci 7. ročníku

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.