Soutěž o Řád zlaté roušky

Ani karanténa nezabrání žákům čtvrté třídy mezi sebou soutěžit a vyplnit tak volný čas něčím zábavným. Účastníci soutěže měli za úkol vytvořit papírový hrad a při jeho výrobě využít roličky od toaletního papíru, kuchyňských utěrek apod. Do soutěže se zapojilo celkem 8 žáků. Hrady byly opravdu vydařené, plné kreativity a skvělých nápadů. Zdá se, že naše třída má mezi sebou nadané architekty. Rodiče fotili své děti při práci i jejich konečný výrobek. A jak to dopadlo?
1. místo získala Šárka Blechová
2. místo Ondřej Vavřina
3. místo Maxim Nekvasil
Výhercům moc gratuluji a děkuji za účast. Přijali jste moji výzvu a dokázali své myšlení, v této nelehké době, zaměřit jiným směrem. Ještě jednou velké díky všem!

                                                                                 Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..