Masopustní karneval 2019

Žáci 4. a 5. ročníku i letos vložili svého podnikavého ducha do příprav Masopustního karnevalu pro mladší ročníky 1. až 3. třídu. A že taková akce není vůbec jednoduchá, se sami přesvědčili v průběhu plánování a organizace, kdy překonávali sami sebe a museli řešit různé situace.

Žáci si akci připravili téměř sami od výroby pozvánek, plakátů a kartiček se jmény, přes výběrové řízení jednotlivých stanovišť, kde si nachystali pro své mladší spolužáky řadu zajímavých a originálních úkolů až po zajištění odměn. Tato dlouhodobá organizace všeho a všech však přinesla své ovoce a žáci se ukázali jako týmoví hráči, kdy společně akci nejenom připravili, ale také ji zrealizovali a i to poslední, což sice už neradi, všechno zase uklidili, ukončili a zhodnotili letošní ročník karnevalu jako velmi úspěšný.

Věříme, že si to s námi všichni užili, děti se předvedly v krásných maskách, zatancovaly si, zadováděly a odpočinuly od učení a teď už zase hurá do objevování nových informací ve vyučování.

Fotili jsme o sto šest, tak se nezapomeňte podívat na všechny krásné masky ZDE.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..